Rafiko OÜ

Omame nii pikaajalist praktilise töö kogemust kui ka täiskasvanute koolituse kogemust koolitatavas valdkonnas:
finantskoolitused ja raamatupidamise koolitused (sh eelarvestamine, kulude juhtimine ja arvestus, omahinna arvestus, finantsanalüüs, raamatupidamine, finantsarvestus, juhtimisarvestus, controlling). 

Meie koolitustel on praktilised juhtimis- ja finantsjuhtimiskogemused ühendatud kaasaegse teooriaga.

 

Eesti Töötukassa koostööpartner.

Rafiko OÜ - Sander Karu finantskoolitused ja raamatupidamise koolitused on juba aastaid Eesti Töötukassa koolituskaardi partner. Tööotsijad saavad meie koolitustel osaleda koolituskaardi alusel ja leida  meie koolitusi Eesti Töötukassa isteenindusportaalist.
Vaata koolituskaardi tutvustust

 

Koolitajad: Sander Karu

Sander Karu on koolitaja, konsultant, praktik, kes omab praktilist juhtimiskogemust ja üle 20 aasta koolitaja kogemust ning on mitmete finants- ja juhtimisraamatute autor. 

 Sander Karu CV

 

Sander Karu:

Tegelen finantskoolitustega alates aastast 1993. Alustasin Invicta AS juhtimis- ja finantstreenerina. Alates 1999 aastast olin International University Audentes lektor ja 2002-2007 ka finantsjuhtimise õppetooli hoidja.  2002 aastast alates viin läbi omanimelisi finantsalaseid koolitusi  ja ka kliendi vajadustest lähtuvalt koostatud sisekoolitusi ja konsultatsioone.

Praktiline juhtimis-  ja finantsjuhtimiskogemus on ühendatud teooriaga

1998 aastal lõpetasin Tartu Ülikoolis ka ärijuhtimise magistri cum laude ja olen osalenud ka hiljem erinevates koolitusprogrammides.
Olen töötanud  ning osalen ka praegu mitmete äriühingute juhtimises, mistõttu oman põhjalikku praktilist kogemust juhtimissituatsioonide lahendamisel ja finantsjuhtimisel ning mis  võimaldab mul ühendada koolitustel praktilised kogemused ja kaasaegse teooria.

 

 

*

Rafiko Kirjastuse praktilised majandusraamatud ja kandlemuusika CD-d

 

Pakume praktilisi majandusraamatuid majandustehingutest, kuluarvestusest, eelarvestamisest ja muusika CD-sid Kandlemees Sanderilt.

Tutvuge raamatute ja muusikaga, saatke meile oma soov  ja seejärel saadame Teile tellimuse kinnituse ja arve e-kirjaga. 
Tellimusele lisandub postikulu 3,00 eur.
Peale arve laekumist väljastame tellimuse 3 tööpäeva jooksul. 

Tutvu:

raamatud
muusika


 ...  ...  ...  ...  ...  ...